Medyum Alihan

Aşk için büyü

Karşı cinsi etkilemek için yapılan aşk büyüleri gerçek medyum Alihan ile aşk için büyü yaptırma

Medyum Alihan İletişim 0531 398 6901

Tıkla Ara

Whatsapp Tıkla Yaz

aşk için büyü
aşk için büyü

Sevdikleri kişiler ile çok büyük bir aşk yaşamak isteyen ancak onu bir türlü bu konuda ikna edemeyen kişiler aşk için büyü işlemleri yapabilen medyumlara ayrı bir ilgi göstermektedirler. Bu işlemler insanların düşüncelerine kolay bir şekilde etki edip kısa zaman içinde istenen şekilde hareket etmelerini sağlayabilirler. Bu tarz işlemler de amaç insanların mutlu olmalarını sağlamaktır. Ancak istenen sonucun ne kadar zaman içinde alınacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple insanların istedikleri sonucu alabilmek için mutlaka sabırlı olmaları ve aynı zamanda daha önce bu işlemleri yapmış olan medyumları seçmeleri gerekir. Bu sayede hem alınacak tüm riskler tamamen yok olacak hem de istenen sonuç alınacaktır. 

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapmak için gerçek bir medyum arayan kişiler öncelikle bu işlemlerin nasıl yapıldığını veya nasıl sonuçlar verdikleri bilmelidirler. Medyumların her zaman en çok talep aldıkları işlemlerden biri olan ve özellikle kısa zaman içinde çok ciddi sonuçlar vermeleri ile bilinen bu işlemlerde risk almamak için mutlaka işinin ehli bir kişi ile çalışmak gerekir. Sonuçları ortaya çıkmaya başladığı zaman etki altına alınan kişilerin düşünceleri ve davranışları ciddi bir şekilde değişir. Üstelik insanlar bu işlemin etkilerine girdiklerini kesinlikle anlayamazlar. Yani yaşanan tüm duygu ve davranış değişimleri tamamen doğal karşılanır ve insanlar bu durumda herhangi bir aksilik görmezler. Bu sebeple medyumlar bu işlemleri her zaman rahat bir şekilde yapmışlardır.

Aşık Etme Büyüsü

İnsanların sevdikleri kişilerin düşüncelerini kendi istedikleri gibi değiştirmek ve aynı zamanda bunu yaparken kendilerine kesinlikle zarar vermemek amacı ile yaptıkları aşık etme büyüsü işlemleri bugüne kadar birçok kişinin amacına ulaşmasını sağlamıştır. Medyumlar bu işlemler hakkında yardım talebi aldıkları zaman öncelikle doğru teknikleri veya doğru nesneleri kullandıklarından emin olmalıdırlar. Çünkü insanlar bu işlemlere hem çok güvenirler hem de sevdikleri kişiler ile uzun zaman mutlu bir şekilde yaşayacaklarını bilirler. Birçok medyum bu tarz işlemleri zorlanmadan ve aynı zamanda doğru teknikler ile yapabilir. Ancak insanların bu konuda çok dikkatli olmaları ve aynı zamanda seçtikleri medyumlar hakkında çok titiz olmaları gerekir.

Canbar Aşk Büyüsü

Bağlama büyülerinin en güçlü olanlarından biri de canbar aşk büyüsüdür. Bu işlemler kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerini değiştirip ona zarar vermemek amacı ile yapılır. Bu işlemleri yapan medyumlar bir kağıt veya deri parçasına insanların isimlerini yazarak bir yuvarlak içine alırlar. Daha sonra bu kağıdı katlar ve bir kabın içine koyarak insanlara verirler. İnsanlar da bu kağıtları üzerlerinde taşıdıkları sürece sevdikleri kişileri kendilerine ciddi bir şekilde bağlarlar. Bugüne kadar en çok yapılan ve aynı zamanda en ciddi sonuçları veren bağlama büyülerinden biridir. Bu sebeple her zaman çok önemsenen ve aynı zamanda önerilen bağlama büyüsü çeşitleri arasında yer almıştır. Medyumlar bu işlemleri zorlanmadan yaptıkları gibi aynı zamanda istenen sonucu da kısa zaman içinde alabilirler.

Sevgi Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık alamadıkları durumlar da sevgi büyüsü işlemlerini denemek isteyebilirler. Bu işlemler kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerini kontrol altına almak için yapılır. Genellikle istenen sonucu vermeleri ile bilinen bu işlemler de özel bir muska hazırlamak veya ilgili kişilerin resim ve eşyalarına özel tılsımları olan sözler okuyarak kısa zaman içinde sonuç alabilmek mümkündür. Bu tarz insanların mutlu olmalarını amaçlayan işlemleri her zaman çok başarılı bir şekilde yapabilmesi sebebi ile insanların da çok güvenerek hizmet aldıkları kişilerden biri olan medyum Alihan en çok önerilen isimlerden biridir. Bu sebeple sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyen kişiler medyum Alihan gibi uzman medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. merve dedi ki:

  2 yıllık Sevgilim benden ayrılmak istiyor ama ben kendisini çok seviyorum ayrılırsa eğer çok kötü olurum kendimi tanıyorum güçlü bir insan değilim çünkü. Ayrılmaması için her dediğine tamam da desem mani olamıyorum ayrılmasına kafaya koydu ayrılacak medyum Alihan hocanın aşk büyüsü olmasaydı eğer. Aklınıza gelebilicek herşeyi yaptım ayrılmasın diye ama o yine kafasının dikine gidip sevgimi görmezden geliyordu. Şimdi Alihan hocamın sayesinde ne dersem tamam diyiyor ayrılmak ben istediğimde peşimden koşuyor inanılır gibi değil valla yaptığı şey % 100 sonuç verdi medyum alihan hocama çok teşekkür ediyorum.

 2. meryem dedi ki:

  iyi akşamlar. biz eşimde daha yeni evlendik görücü usulüyle 1 ay önce evlendik. kayın validemin zoruyla evlendi eşim çünkü bunu konuştuk başka birini sevdiğini söyledi ama annem seni istedi onu istemedi kıramadım bende kabul ettim ama sana bişey hissetmiyorum dedi bana benim de içimde hep bir ümit aynı evde olursak sever diye düşündüm olmadı. 1 ay oldu hiçbir şekilde düzelmedi aksine daha da soğudu. Medyum Alihan beyi bana arkadaşım söyledi ara konuş diye. aradım aşk muhabbet işlemleri yaptı ve 11 gün bekleyelim dedi. tamam dedim. Allah yoğunu var etsin 1 hafta sonra tam bir karı koca ilişkimiz oldu. adından bahsetmez oldu 15 gün sonunda ben ne akılsızmışım sana onu anlatıp üzüyomuşum seni dedi sarıldım ağladık birlikte ve çok şükür bitti gitti. Medyum Alihan beye yuvamı borçluyum ben Allah ne muradı varsa versin.

 3. Dermirkan dedi ki:

  Üniversitede özel ders verdiğim bir kız vardı. Sadece derslerde görüşe biliyoduk. Uzun süre bana olan davranışları ve hareketlerini gözlemledim bana karşı boş olmadığını düşünüyodum. Tam duygularımı açıkladım mutlu olucaz derken onun sert tepkisiyle karşılaştım. Ama bu süreç de ben ona çoktan kapılmıştım aşık olmuştum. İnternette yorumlardan buldum bende bir çok insan gibi Alihan hocayı aşk büyüsü istediğimi söyledim. 6 günde bana tepki veren kızı kör kütük aşık öneme çıkardı. Beni çok büyük bir dertten kurtardı Alihan hoca herkeze tavsiyemdir çok baba bir adam..

 4. elif dedi ki:

  medyum Alihan hocamdan allah razı olsun. Ben ne yaparsam yapiyim asla beni sevmeyen ailesinin baskısı yüzünden benimle evlendiği için his duygu olarak hiçbişeyi olmayan bir adamı aşk büyüsü yaparak bana deli gibi aşık hale getirdi. biz evliydik ama arada duygu his yoktu bu yüzden eksik kalıyordu bişeyler. şimdi 10 gün içerisinde herşey olması gerektiği gibi çok şükür.

 5. sabriye dedi ki:

  merhaba isminizi paylaşmamışsınız ama ben yardımcı olmak amacıyla yazıyorum. aylar önce sizin halinizdeydim. çaresiz ve gözüyaşlı bir şekilde çözüm ararken bir kaç defada dolandırıldım. 3,500 tl paramı kaybettim. bu sitede ki yorumlardan ben Alihan hocama ulaştım son kez arayıp şansımı denemek istedim. allah razı olsun beni dinledi çözüme kavuşturdu ben çözümümü Alihan hocamla buldum. kavgalarımız bitti bağlama ve aşk büyüsüyle eskisinden daha iyi bir hale getirdi bizi sizde arayın nolur ağlamayın çözüm arayın nasıl bir halde olduğunuzu çok iyi bildiğim için dayanamadım yorumunuza cevap yazdım. inşallah siz de mutluluk yoluna varırsınız.

 6. bircan dedi ki:

  Merhaba herkese. Diyarbakır dan yazıyorum. Benim sorunum çok farklıydı burada yazılanlardan. Benim ailem istemediğim biriyle zorla evlendirmek istiyordu. Size belki anormal gelebilir ama bizim buralarda normaldi. Babam karar verdi bitti. Asla istemedim kabul etmedim benim sevdiğim başka biri vardı ama onun haberi yoktu. Önceden beri tanıtım medyum Alihan onu aradım. Beni böyle bir zorlamadan ikna büyüsüyle kurtardı. Üstelik aşk büyüsü de yaparak haberi olmayan adamı kapıma getirdi. Ben günlerce başka biriyle evlenicem diye boşuna ağladım. Medyum Alihan hemen halletti bana sevdiğim insanla evlenmeyi de nasip etti ne desem az allah bin kere razı olsun

 7. beyza dedi ki:

  Yıllardan beri çalıştığımız iş yerinde hoşlantı denilecek kadar bişeyler hissediyordum. Benimle o kadar ilgilenip değer verdiğini hissediyodu ki zamanla bana bişeyler hissettiğine inanıp ona aşık olma yolunda ilerliyordum. Sonra bigün iş yerine geldim parmağında alyansa gördüm başımdan aşağı kaynar sular döküldü nasıl olurdu diye ben 3 yılımı vermiştim ondan başkasını kurduğum hayallere yerleştiremezdim. İnanılmaz acılar çektim. Nefesim kesildi. İnternetten çözüm ararken medyum Alihan sitesini gördüm içerisine bir girdim bir sürü teşekkür yorumu bende arayım ne kaybederim dedim. İyi ki aramışım aşk büyüsü yapıp başka birinin alyansını takan adamı 1 haftada nişan attırıp beni ayaklarımın önüne diz çöktürdü. Bunu sadece medyum Alihan yaptı. Şaşkınım fazlasıyla ama şuan ki mutluluğum onun sayesinde allah bin kere razı olsun.

 8. emrecan dedi ki:

  Ben medyum Alihan hocayla işleme başladım ve herkese tavsiye ederim kendisi çok nayif birisidir gönül rahatlığıyla çalışa bilirsiniz problem yok ben aşk büyüsü yaptırmıştım kendinin yaptığı iyi bir işlem var ve bana 11 günde işimi halletti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu