Medyum Alihan

Ayırmak için büyü

Profesyonel Medyum Alihanla ayırmak amaçlı yapılan büyüler

Medyum Alihan İletişim 0531 398 6901

Tıkla Ara

Whatsapp Tıkla Yaz

ayırmak için büyü
ayırmak için büyü

Birbirini çok seven kişileri ayırmak için büyü yaptıran kişiler bu işlemlerin gücü ile kısa zaman içinde sonuç alabilirler. Etkili ve güçlü işlemler olmaları sebebi ile bu işlemleri yaparken dikkatli olmak gerekir. Sadece insanların bilinçaltına etki edip partnerine karşı olan sevgi bağlarını koparmak için yapılan bu işlemler çok kısa zaman içinde sonuç verir. Etkilerine giren kişiler ise kesinlikle durumun farkına varamazlar. Bunu anlayabilmek için mutlaka deneyimli medyumlardan bakım çalışmaları hakkında yardım almak gerekir. İstenen etkilerin ortaya çıkması için mutlaka ilgili kişilerin isimlerinin de geçtiği tılsımlı sözlerin doğru bir sistem ile okunması gerekir.

Ayırma Büyüsü

Medyumların en kolay yaptıkları işlemlerden biri de ayırma büyüsüdür. Bu işlemler de ortaya çıkan enerjiler kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerini kontrol altına alır ve o kişilere zarar vermeden sonuca ulaştırır. Bu işlemin etkisi en fazla 1 hafta içinde ortaya çıkar. En tutkulu aşıkların dahi kısa zaman içinde ayrılmalarını sağlayacak kadar etkili bir işlemdir. Hem insanlara zarar vermemesi hem de kalıcı sonuçların ortaya çıkmasını sağlaması sebebi ile bu işlemler medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biridir. Kimi zaman muskalar kimi zaman ise özel tılsımlı sözler ile yapılan bu işlemlerden alınan sonuçlar yakından takip edilmeli ve beklenmedik durumlar da mutlaka büyü bozma çalışmaları yapılmalıdır.

Soğutma Büyüsü

İnsanların aralarını bozmak ve birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlamak için soğutma büyüsü çalışmaları yapılabilir. Bu işlemlerden sonra insanlar birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler kısa zaman içinde ayrılmaları sağlanır. İşlemleri yaptıran kişilerin isimleri kesinlikle bu işlemler de geçmez ve aynı zamanda etkiler çok güçlü olacağı için dikkatli olmak gerekir. Hareket geçen enerjiler kısa zaman içinde insanların düşüncelerini kontrol altına alarak partnerlerine karşı olan sevgilerini tamamen köreltir. Bu işlemler de eşlerin veya sevgililerin birbirlerinden ayrılmaları amaçlanır. En fazla 1 hafta içinde istenen sonuçlar net bir şekilde ortaya çıkar. Gerçek medyumlar için bu işlemler zor değildir ve aynı zamanda etkilerin kontrol edilmesi de çok zor olmayacaktır. 

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Çok hızlı bir şekilde etki edip insanların eşlerinden veya sevgililerinden ayrılmalarını sağlayabilen iki kişiyi ayırma büyüsü insanların düşüncelerini kalıcı olarak bağlar. Bu işlemlerden sonra insanlar partnerlerine ne kadar değer verirlerse versinler ayrılık kesindir. Bazı medyumlar bu işlemleri insanların resimlerine veya eşyalarına okudukları özel tılsımlı sözler ile yaparken aynı zamanda bu kişilerin üzerine nurani varlıkları musallat ederekte çok sonuç alabilirler. Etkileri çok güçlüdür ve aynı zamanda bazı kişiler bu işlemlerin etkilerine girdikleri zaman manevi anlamda bir baskı yaşayabilirler. Etkiler ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar eşlerini veya sevgililerini ne kadar severlerse sevsinler kısa zaman içinde o kişilerden uzaklaşmaya ve o kişilerden çok ciddi bir şekilde nefret etmeye başlarlar.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Etkileri en güçlü olan işlemlerden biri de sevgilileri ayırma büyüsüdür. Bu işlemler dünyanın her yerinde yapılır ve en mutlu birlikteliklerin dahi çok kısa zaman içinde sona ermesini sağlayabilirler. Farklı teknik ve nesneler kullanılabilir. Ancak en önemli konu okunacak olan tılsımlı sözlerdir. Çünkü bu tarz işlemler de önemli olan bu sözlerin mutlaka doğru seçilmesi ve doğru bir sistem ile okunmasıdır. Bugüne kadar birçok mutlu ilişkinin bitmesine neden olan bu işlemler hakkında medyumlar en kısa zaman içinde sonuç veren teknikleri kullanmaya özen gösterirler. Eğer işlemler doğru bir şekilde yapılırsa o zaman istenen sonuç çok kısa zaman içinde net bir şekilde ortaya çıkar.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Bilindiği gibi eşleri ayıma büyüsü gibi işlemler ile birbirlerini deli gibi seven evli çiftlerin dahi kısa zaman içinde ayrılması sağlanabilir. Bu işlemler özellikle kısa zaman içinde verdikleri net sonuçlar ile bilinirler. Özel olarak hazırlanan muskaların evli olan kişilerin evlerine yerleştirilmesinden sonra o ev de artık huzur kalmaz ve doğal olarak eşlerin arası ciddi bir şekilde bozulur. Bu kişiler bir medyumdan bakım çalışmaları hakkında bilgi almazlarsa bu durumun farkına varamazlar. Doğal olarak yaşanan bu durum herkes tarafından tamamen doğal karşılanır. İnsanlara zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirmek ve eşlerine karşı olan sevgilerini yok etmek için yapılan bu işlemlerin sonuçları kalıcı olacağı için o evlilik tamamen biter.

Uzaklaştırma Büyüsü

Kişiye özel işlemler olan uzaklaştırma büyüsü herhangi bir kişinin eşinden, sevgilisinden, ailesinden veya evinden uzaklaşmasını sağlamak için yapılır. Bu işlemler hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli konu sadece çok deneyimli medyumlardan yardım almaktır. Çünkü acemi veya bilgisiz medyumlar en ufak bir hata ile dahi etki altına aldıkları kişilere çok ciddi zararlar verebilirler. Bu işlemleri yapan medyumların mutlaka işlerini bilen ve aynı zamanda güvenilir kişiler olmaları gerekir. Yapılan işlemler de kişilerin resimleri, eşyaları veya kişisel bilgileri çok önemlidir. Bu tarz işlemler hakkında en güvenilir ve uzman medyumlardan biri olan medyum Alihan ile çalışarak çok kısa zaman içinde kesin ve kalıcı sonuçlar alınabilir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu