Medyum Alihan

Ermeni büyüsü

Ermeni aşk büyüleri bağlama büyüleri ve ermeni büyüsünü yapımı ve bozulması için merak ettiğiniz konuları Medyum Alihan cevaplıyor.

Medyum Alihan İletişim 0531 398 6901

Tıkla Ara

Whatsapp Tıkla Yaz

ermeni büyüsü
ermeni büyüsü

Eski zamanlarda yaşamış olan ermeni medyumların yaptıkları çok özel işlemler olan ermeni büyüsü işlemleri yapılmaları en riskli işlemlerden biridir. Çünkü bu işlemler de medyumların mutlaka şeytan veya aynı tayfadan gelen varlıklar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bunu yapabilmek için ise çok büyük bir medyumluk bilgisine ve aynı zamanda deneyime ihtiyaç vardır. Çünkü birçok medyum bu işlemleri yapacak yeterliliğe sahip değildir. Bu sebeple insanlar bu işlemleri yaptırmak istedikleri zaman genellikle elleri boş dönerler. Birçok farklı amaç için bu işlemler kullanılabilir. Önemli olan işlemleri yapacak medyumların doğru seçilmesi ve aynı zamanda daha önce bu işlemleri yapmış olan kişilerin seçilmesine özen gösterilmesidir. 

Ermeni Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ile sevdikleri kişileri kendine aşık etmek isteyen kişiler için en önemli seçeneklerden biri ermeni aşk büyüsü işlemleridir. Bu işlemler hem çok zor hem de çok risklidir. Bu sebeple en az yapılan işlemlerden biridir. Gerçek bir medyum bile bu tarz işlemler hakkında talep aldığı zaman genellikle insanları geri çevirip kendilerini başka işlemlere yönlendirmek ister. Çünkü ermeni büyüsü hangi amaçla yapılırsa yapılsın işlemleri yapan kişiler dahi ciddi bir riskin altına girmiş olur. Kısa zaman içinde verdiği etkiler ile insanların amaçlarına ulaşmalarını sağlayan bu işlemler de insanların şeytan veya benzeri varlıkların etkilerine girmeleri onlara manevi anlamda sıkıntılar da verebilir. Bu sebeple ermeni aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle çok dikkatli olmaları ve çok gerek olmadıkça bu işlemlerden uzak durmaları gerekir. 

Ermeni Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü işlemleri insanların sevdikleri kişileri kısa zaman içinde kendilerine aşık etmelerini ve sıkı bağlar ile bağlamalarını sağlar. Bu işlemlerin en önemlilerinden biri olan ermeni bağlama büyüsü bugüne kadar birçok kişinin hayatında çok ciddi değişimlere neden olmuştur. Gerçek medyumların yapabildikleri bir işlem olması ve aynı zamanda etkilerinin de çok kısa zaman içinde ortaya çıkması bu işlemler hakkında medyumların sık sık talepler almalarına neden olur. Ancak yine de birçok medyum yapılış tekniklerinden dolayı bu işlemlerden uzak durmanın en doğru fikir olduğunu düşünürler. Ermeni medyumların yaptıkları ve o zamanlardan günümüze kadar gelen bu işlemlerin çok güçlü oldukları bilinmektedir. Bu sebeple kısa zaman içinde sonuç almak isteyen ve kendilerine güvenen medyumlar genellikle seçimlerini bu işlemlerden yana kullanmaktadırlar.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ermeni büyüsü hakkında bilgileri olmayan kişiler kesinlikle çok iyi bir araştırma yapmadan bu işlemleri denememelidirler. Özellikle yapılış tekniklerinden dolayı insanlar bu işlemlerden her zaman uzak durmak istemişler ve ermeni büyüsü nasıl yapılır veya etkileri nasıl ortaya çıkar gibi soruları her zaman güvenilir kişilere sormak istemişlerdir. Etkili ve güçlü bir ermeni büyüsü için kesinlikle daha önce bu işlemleri yapmış olan kişilerin deneyimlerinden faydalanmak gerekir. Ermeni büyüsü gibi çok özel ve zor işlemler de mutlaka medyum Alihan gibi güvenilir kişilerden yardım almak gerekir. Çünkü bu tarz işlemler de kesinlikle hata payı yoktur ve bu sebeple işlemi yapacak olan medyumların seçimi en önemli konudur.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Ermeni büyüsü dedi ki:

  Bundan 5 yıl önce ermeni bir medyumla çalışmalar yapmıştım yaptığı çalışma bağlama büyüsü bu çalışmanın ömürlük olduğunu söyledi. Çalışmalarını yaptı tamam sonuçta verdi aradan 5 yıl geçti büyü etkisini kaybetti aksine eşim benden boşandı. Benim çalışma yaptığım medyumu aradım bir daha ulaşamadım bende Ermeni büyüsü çalışmalarını araştırırken bir çok medyum isimleri gördüm hiç biri bana güven vermedi. Araştırmalarıma devam ettim ve medyum Alihan hakkında yapılan yorumları okudum ermeni büyüsü ve süryani büyülerinde başarılı bir medyum olduğunu okudum kendisi ile daha önce çalışma yapan insanlara ulaştım herkes medyum Alihan den çok memnun bende aradım sorunlarımı anlatım bakım yaptım ve bana 3 çalışma birden yapacağını söyledi bu çalışmalar ermeni aşk büyüsü, ermeni bağlama büyüsü, ermeni evlilik büyüsü çalışmaları yaparak bana ömürlük bir sonuç vereceğini anlattı bende böyle bir şey istiyorum daha önce yaptırdığım çalışma aşk üzerine yapılmıştı bana aşıktı ama bağlılığı yoktu bende medyum Alihan beye bıraktım kendisi 12 günlük gibi kısa bir süreli çalışma yaptı çalışmalar sonucunda eşim öncelikle bana geri döndü aşıktı bağlılığını ölçmek için onu kovdum resmen ağladı kapımda hemen evlenmek istedi tekrardan kaç yıldır istediğim sonucu bana medyum Alihan verdi emeğine sağlık hocamın herkese tavsiyemdir.
  medyum Alihan ile iletişime geçin adam gibi adam

 2. ermeni aşk büyüsü dedi ki:

  Ermeni aşk büyüsü çalışmalarını yaptırmak istiyorsanız bu konuda size tavsiye edebileceğim tek garantili medyum Alihan hocamdır. Ben bir çok medyumla farklı çalışmalar yaptım ama hiç birinde bırak sonuç almayı etki bile görmedim. Bende son olarak bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Alihan hocayı aradım medyum Alihan hocam bana bakım yaptı bakım sonucunda kız arkadaşıma ermeni aşk büyüsü yapacağını söyledi bende arkadaşım tavsiye ettiği için medyum Alihan hocama güvenerek çalışmalar başlattım. Medyum Alihan hocam ermeni aşk büyüsü çalışmalarına başladığı 4 günü etkilerini gördüm beni her yerden engelleyen kız arkadaşım bütün engelleri kaldırdı. medyum Alihan hocam ermeni aşk büyüsü çalışmalarında 10 günde benden nefret eden kız arkadaşımı bana aşık etmeyi başardı her konuda medyum Alihan hocamı tavsiye ediyorum.

 3. Ermeni Büyüsü ile Geri Getirme dedi ki:

  Bende erkek arkadaşımdan ayrıldım aramızda bir her şey geçti karı koca gibiydik ne yazık ki ailesi beni istemedi erkek arkadaşım da benden ayrıldı. Ben erkek arkadaşımın tekrardan bana gelmesi ve evlenmesi için çok uğraştım mahalledeki hocalara gittim başka medyumlarla görüştüm hepsi çalışma yaptı olmadı üzerinde çok ağır bir koruma var dediler neredeyse erkek arkadaşımdan vaz geçiyordum internet sitesin de son kez etkili medyumları araştırdım karşıma medyum Alihan hoca çıktı son kez Alihan hocadan yardım almak istedim aradım sorunumu anlattım bakım yaptı bu konuda bana yardımcı olacağını ve bunun için de ermeni büyüsü yapmaya karar verdi bende Alihan hocaya bıraktım Medyum Alihan hoca bu çalışma ile 11 gün boyunca uğraştı çalışmaların 4 günü erkek arkadaşım bana yazmaya başladı etkilerini gördüm çalışmalar sonucunda tekrardan bana geri geldi ve bağlandı medyum Alihan hoca aileleri de ikna etmeyi hocamdan Allah binlerce kez razı olsun her kese tavsiye ederim Alihan hocamı

 4. songül dedi ki:

  Bundan 1 yıl önce sevgilimden sebepsiz yere ayrıldım onu unutmak için her yolu denedim ama bir türlü unutamadım ben onu başkası ile aldattım bu yüzden beni asla kabul etmeyeceğini biliyordum bende bu yüzden özür dilemedim. Bende artık onsuz yapamıyordum onun bana geri dönmesi bağlanması için medyum arayışlarına girdim bir kaç kişinin tavsiyeleri üzerine medyum Alihan hocayı buldum aradım yardım istedim sağ olsun beni kırmadı ermeni büyüsü çalışmalarına başladı aslında hiç umudum yoktu bana geri döneceğine inanmıyordum. Medyum Alihan hocanın çalışmaları sayesinde erkek arkadaşım bana geri döndü ve bağlandı geçmişle ilgili hiç bir şey söylemedi hatta şuan beni kaybetmekten çok korkuyor. Medyum Alihan hocamı sizlere de tavsiye etmek istiyorum.

 5. ermeni büyüsü bozdurma dedi ki:

  Benim 5 yıllık evliliğim var eşim şuan başka bir kadınla beraber onu geri döndürmek için medyumlardan yardım istedim. Bakım yapan medyumlar eşimin üzerinde ermeni büyüsü olduğunu söyledi bunun için çalışmalar yapıldı ama bir türlü bozulmadı artık vaz geçmiştim eşimin bana geri dönmeyeceğini anladım. Bir gün arkadaşıma gittim onunda daha önce çalışmalar yaptığı bir hoca vardı bana ondan bahsetti. Bana bahsettiği medyum Alihan hocaydı numarasını aldım eve geçip aradım. Medyum Alihan hocaya durumumu anlattım medyum Alihan hocam detaylı bir bakım yaptıktan sonra eşime yapılan ermeni büyüsünü gördü çalışmaların üzerinde ağır korumalar olduğunu söyledi bunu bozmak için çalışmalara başladı. Medyum Alihan hoca eşime yapılan ermeni büyüsü çalışmalarını 10 günde bozarak o kadından ayırıp bana geri getirip bağladı. Ermeni büyüsü çalışmalarını bozdurmak isteyenlere medyum Alihan hocam tavsiyemdir

 6. yasin dedi ki:

  Medyum Alihan hocanın çalışmaları çok etkili arkadaşlar sizlerin tavsiyesi üzerine bende medyum Alihan beyden yardım aldım sevgilimi geri getirip bağlamak için medyum Alihan hoca ermeni büyüsü yaparak 13 günde benim işimi çözdü sevgilimi bana geri getirip bağladı medyum Alihan hocadan Allah razı olsun hakkım helal olsun hocama.

 7. sonuç aldım dedi ki:

  benim eşimle aramda hiç bir sorun sıkıntı yoktu eşim son bir hafta çok kötü birine dönüşmüştü artık onu tanıyamaz hale gelmişti ne olduğunu anlamadan benden ayrılmak istediğini söyledi bu durum beni çok üzmüştü bende boş ver dedim kafası bozuktu dedim oturdum evime hiç bir yere gitmedim iki gün sonra aynı lafı tekrarladı bende dayanamadım medyum Alihan hocama mesaj attım durumu anlatım bilgilerimizi verdim bakım yaptı bakımda eşime Ermeni büyüsü yapıldığını söyledi bende bu büyüyü kaldırması için çalışma yaptım 13 gün içerisinde eşimin üstündeki büyüleri kaldırdı eşim tekrardan eski haline geldi Allah razı olsun Alihan hoca dan

 8. medyum ALİHAN hocadan allah razı olsun dedi ki:

  Kardeşim birine aşık olduğu için bir çok yol denedi ama ne kadar yakınlaşmaya çalıştıysa karşı taraf kardeşimden kaçmaya çalışıyordu bizde son çare olarak internet üzerinde bir çok medyum ile tanıştık ama hepsi bizi dolandırmaktan başka bir işe yaramadılar bizde daha detaylı bir araştırma yaptık ve ermeni büyüsü hakkında araştırmalar yaptık ve medyum Alihan hoca ile tanıştık kendisiyle irtibata geçtik. Öncelikle medyum Alihan hoca hakkında araştırma yaptık çok kişi sonuç almış ve medyum Alihan hocadan memnun kalmışlar bizde kardeşimle beraber Alihan hocadan yardım istedik ve sağ olsun var olsun bize yardım etti ve 13 günde ermeni aşk büyüsü yaparak kardeşimin sevdiği kişiyi kardeşime aşık etti hemde delileri gibi yani anlayacağınız medyum Alihan hocadan çok memnun kaldık çok teşekkür ediyorum medyum Alihan hocaya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu