Medyum Alihan

Etkili büyüler

Etkili kalıcı çalışmalar için Medyum Alihan Sorunlarınız için çekinmeden arayın.

Medyum Alihan İletişim 0531 398 6901

Tıkla Ara

Whatsapp Tıkla Yaz

etkili büyüler
etkili büyüler

Medyumların kapılarını çalarak kendilerinden etkili büyüler hakkında yardım almak isteyen kişiler öncelikle amaçlarının ne olduğunu tam olarak kendilerine anlatmalıdırlar. Birçok farklı amaç için özel büyü işlemleri yapan medyumlar özellikle kısa zaman içinde sonuç alınması gereken işlemler de çok dikkatli olmalıdırlar. Bu tarz konular da çok dikkatli olmak ve mutlaka işinin ehli olan gerçek ve güvenilir medyumlardan yardım almak gerekir. Çünkü büyü işlemleri çok riskli olabilir. Bazı işlemler de kullanılan teknikler çok zordur. Aynı zamanda ortaya çıkan enerjilerin kontrol edilmesi de çok zor olacağı için medyumların bu işlemleri yaparken mutlaka kendilerine çok güvenmeleri gerekir. Bu sebeple mutlaka amaca en uygun büyüler belirlenmeli ve teknikler de sorunsuz bir şekilde uygulanmalıdır.

Kaşık Büyüsü

Kara büyülerin en güçlülerinden biri olan kaşık büyüsü bugüne kadar yapılan en önemli büyü işlemlerinden biridir. Eğer bu işlemler bilinçsiz bir şekilde yapılırsa medyumlar dahi ciddi sorunlar yaşayabilirler. Bu işlemler yapılacağı zaman insanlar yakın zamanda vefat eden bir kişinin mezarından kefen parçası almalı ve bunu medyumlara vermelidirler. Medyumlar da bu kefen parçaları ile iki adet kaşığı birbirine bağlar ve çok gizli bir yere saklarlar. Bu işlemler de en son aşama bağlı olan bu kaşıkların çok gizli bir yere saklanması ve uzun zaman boyunca burada saklı kalmasının sağlanmasıdır. Tüm bu işlemlerden sonra medyumların okudukları özel tılsımlı sözlerin de etkileri ile ortaya çıkacak olan enerjiler kısa zaman içinde istenen kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlayacaktır.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü işlemleri kara büyü sınıfına giren ve aynı zamanda etkileri çok güçlü olabilen işlemlerdir. Bu işlemler insanların sıkıntı çekmelerini sağlamak amacı ile yapılır ve etkileri gerçekten de çok güçlüdür. Kısa zaman içinde en mutlu ve sağlıklı insanların dahi hayatlarını bir anda çok ciddi sorunlar ile doldurabilen bu işlemlerde herkesin basit bir şekilde temin edebildikleri sabunlar kullanılır. Bu sabunların işlemlerin sonunda çok gizli bir yere saklanıp uzun zaman erimeden kalması sağlanmalıdır. Bu sabun erimeye başladığı zaman ismi anılan kişilerin de çok ciddi fiziki veya psikolojik sıkıntılar çekmeye başladıkları açık bir şekilde görülecektir. İnsanlar genellikle sevmedikleri kişilerin hayatlarını içinden çıkılmaz sıkıntılar ile doldurmak için bu işlemleri yaptırmak isterler.

Domuz Yağı Büyüsü

Bugüne kadar yapılan en önemli kara büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü işlemleri insanların çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Bu işlemler de medyumlar domuz bedenlerinden elde edilen yağların üzerine çok ciddi tılsımların harekete geçmesini sağlayan özel sözler okurlar ve bu sözler kısa zaman içinde sonuç verir. Daha sonra insanlar medyumların kendilerine verdikleri bu yağları etki altına almak istedikleri kişilerin bedenlerine veya eşyalarına sürerler. Bu aşamadan sonra ise o kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamaya başlarlar. Etkileri çok kısa zaman içinde ortaya çıkar ve genellikle kalıcıdır. Bu sebeple insanlar bu durumu fark edip büyü bozma işlemi yaptırmadıkları takdirde uzun zaman boyunca çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalırlar. 

Kilit Büyüsü

Günlük hayatta herkesin kolay bir şekilde temin edebildikleri kilitler ile yapılan kilit büyüsü insanların farklı konular da sorun yaşamalarını ve çok kolay yaptıkları işlemleri dahi artık yapamamalarını sağlar. Cinsel kudreti kilitlemek, çeneyi kilitlemek, kısmeti kilitlemek veya bedensel anlamda kilitlenmesini sağlamak gibi amaçları olabilen bu işlemler ile insanların ciddi sıkıntılar çekmeleri sağlanabilir. Medyumlar bu işlemler de bir kilit alarak üzerine çok özel sözler ile birlikte insanların isimlerini de okurlar. Bu aşama da kilitler kilitlenip anahtarları da çok gizli bir yere saklanır. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonucun ortaya çıktığı açık ve net bir şekilde görülebilir. Bugüne kadar birçok kez yapıldığı için bu işlemler olan ilgi helen sürmektedir.

Adet Kanı Büyüsü

Bayanların sevdikleri erkekleri kendilerine aşık edebilmek amacıyla kullandıkları adet kanı büyüsü çok güçlüdür. Bayanların kendilerine ait olan adet kanlarını erkeklerin yemeklerine damlattıkları bu işlemler de kısa zaman içinde sonuç alınır ve erkeklerin düşüncelerin de istenen şekilde değişimler sağlanabilir. Birçok medyum bu işlemleri zorlanmadan yapabilir. Önemli olan bayanların mutlaka kendilerine ait olan adet kanı damlalarını kullanmaya özen göstermeleridir. Medyumların bu işlemler de okudukları özel tılsımlı sözler de son derece önemlidir. Eğer bu sözler doğru bir sistem ile okunmazsa o zaman istenen sonucun alınması kesinlikle mümkün olmayacaktır. Bu işlem ile sevdiği erkeği kendine aşık etmek isteyen bayanlar uzman bir medyum ile çalışabilmek için diledikleri zaman medyum Alihan ile iletişime geçebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu